| Deutza_5625 a întrebat:

Ce poti sa faci sa devii expert TPU?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Am mai raspuns la intrebari similare, o sa raspund si la intrebarea postata de tine, pentru a descuraja postarea unor astfel de intrebari.
In prealabil, pentru a devenii expert, e cazul sa renunti la asemenea intrebari. Implica-te pe site, raspunde la intrebari (nu oricum, ci folositor, inteligent), ajuta omul chiar si prin mesaje private sau messenger. Sunt sigur ca o sa apara persoane care o sa-ti dea link-ul cu regulile acestui sitelaughing.
Dar, iti spun ca, trebuie sa fii maleabila, sa ai unele retineri in ceea ce priveste unele intrebari aberante puse de plozi. Nu ai voie sa critici, automat iti vor scadea sansele de a devenii experta. Nu am inteles si nici nu o sa inteleg de ce unii oameni aspira la titlul de expert. Am spus-o si o s-o mai spun: "adevaratii experti se cunosc si fara chenarul portocaliu!"
Numai bine.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sa raspunzi cat mai bine si folositor la cel putin 500 intrebari, din mai multe domenii, activitate de cel putin 2 luni pe TPU si echipa TPU sa considere ca meriti titlul si sa ti-l acorde. Succes si numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Şi la ce te ajută?
Utilitatea răspunsurilor, activitatea pe site şi fundiţele primite te ajută să fii şi expert.
Şi toate astea dacă respecţi politica site-ului!
Pa, pa.

| KellyGreen a răspuns:

Si eu am pus aceasta intrebare si iata raspunsurile:http://www.tpu.ro/......u-funda-d/

| RфZaημtzα a răspuns:

Sa aduni cat mai multe funditse.hee hee

| maria ;x a răspuns:

Buna, pentru a devenii expert TPU trebuie sa dai raspunsuri cat mai bune, si pentru aceste raspunsuri sa primesti fundite.happy

| beeea a răspuns:

Trebe sa aduni multe funda adica multe puncte pentru a ajunge expert TPU

funda