| 200GaByTzUu200 a întrebat:

Ce program sau sait de tradus imi recomandati

10 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Www.creierulmeu.ro :)) Glumeam, nu exista nu exista asa cea, cum nu exista niciun program sau site care sa nu traduca prostii cu care sa te faci de ras. Altfel e google translate, daca vrei doar sa-ti faci o idee vaga ce-ar fi putut spune cineva, dar pentru teme nu folosi asa ceva daca nu vrei sa te faci de ras.

| Leatherleader a răspuns:

Google translate.

| killllls a răspuns:

Https://translate.google.ro/? q=g&acum=f&um=1&ie=UTF-8&hl=ro&sa=N&tab=wT#en/ro/ alegi din ce limba

| 93Silviu93 a răspuns:

Google translate...dar daca vrei sa iti traduca corect va trebui sa scrii corect.adica cu cratima *sh, tz* sa scrii cum scrii la scoala(scuze dar nu am setarile la tastatura cu tz si sh da intelegi tu)

| Houstain a răspuns:

Http://www.bing.com/translator/
http://translate.google.com/
Nu există site perfect pentru traduceri, dar pentru a-ţi face o idee despre ce scrie pe un anumit site, poţi să le foloseşti.

| DeeaDeDeea2000 a răspuns:

Site*
Google Translate este destul de bun, doar ca uneori greseste timpurile verbale. In rest e ok big grin

| Anita_Zaro_1998 a răspuns:

Google translate

| BogdaN1980 a răspuns:

Google translate.