| FakerbindoX a întrebat:

Ce roman va impresionat cel mai mult la ROMANI AU TALENT?

10 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Pe mine Tutu Adrian cu mel Romanii au talent:X.M-a impresionat povestea luihappy

| Bog15 a răspuns:

Pe mine ala care canta ca Gaga, si aia care se credea beyonce, m-au impresionat, nu stiam cata prostie e tongue

| Nume a răspuns:

Baiatul cu vocea de soprana waw

| Optimus7 a răspuns:

Copilul acela contratenor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Narcis evident. Sper din suflet sa castige el pentru ca merita.

| Prankster6 a răspuns:

Tutu adrian, cosmin agache si baiatul ce ''a cantat la pian''

| Eduard11 a răspuns:

1) Copilu acela de 16 ani din Constanta cu cantecu "ROMANI AU TALENT" 2) Acel om care sa suit peste o gramada de forme geometrice big grin 3) copilul acela cu Big Box

| Gabidm a răspuns:

Mai sunt câteva ediţii, de abia atunci vom putea decide, după ce îi urmărim pe toţi. Dar îti dau un pont, aruncă un ochi şi la Trouble Crewwinking Cred că peste 2 ediţii vor apărea. Însă majoritatea celor care au primit accesul de a trece mai departe e clar că sunt talentaţi.

| gabigabi a răspuns:

Fratii paunescu