| andreydinamo2010 a întrebat:

Ce se intampla daca dau drumul la update la un windows fara licenta?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

O să-ţi apară aia cu Windows Genuine care e destul de enervantă. Dă update-urile off. Baftă!

8 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

Poti sa faci updateuri iar pentru Windows Genuine gasesti pe net aplicatii care rezolva problema (dar ai grija la aplicatiile respective sa nu iei vreun virus)

| EduardGa a răspuns:

Daca faci acest lucru, vei avea probleme, in sensul ca nu iti vei mai putea folosi windowsul si va trebui sa reinstalezi altul, dar in acelasi timp, daca ai internet poti lua o multime de virusi, insa nu sunt foarte sigur ca merge update-ul daca windowsul nu are licenta.

| hackey a răspuns:

Iti arata doar ca nu "genuine" si... cam atat. Sa vina politia... fiti va rog seriosi laughing
Ca sa iti faci genuine iti trebuie un serial ca sa nu fie chiar peste tot pe net happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti bate politia la usa laughing

| noName_8681 a răspuns:

Te vor prinde fara licienta asa ca stai cuminte

| Dehak a răspuns:

Nu are rost, strici windows-ul.

| alygeorgy16 a răspuns:

Cum dai update-urile off? big grin

| mony_8178 a răspuns:

NU FA ASTA! te vor prinde fara licienta!