| fluturas2 a întrebat:

Ce seriale stiti cu vampiri?

Răspuns Câştigător
| renee14 a răspuns:

Vampire diaries
true blood
blood ties
being human
sunt singurele pe care le stiu

11 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Nu o să-ți zic Vampire Diaries pentru că sunt sigur că-l știi și pe deasupra e și o mare porcărie. Recomand Dark Shadows(1991). Îl găsești mai greu și are doar 12 episoade dar ți-l pot trimite dacă vrei. Nu are subtitrare și nici nu găsești. Altul e True Blood.

| pwp a răspuns:

VampiresDiaries
True Blood

| Coco_3708 a răspuns:

Vampire diaries, trueblood, buffy, moonlight, blood ties, angel, the gates, blade, supernatural, being human

| Phantasmagoria a răspuns:

The vampire diaries
True Blood
Vampire Knight
Vampire Kisses

Răspuns utilizator avertizat
| MoatZa a răspuns:

You kidding?
The vampire diaries day dreaming

| wolder a răspuns:

The vampires diaries:X

| WhyIsTheWordSoBad a răspuns:

Twillyght.

| euniky a răspuns:

Uita-te la UnderWorld nu e serial ...sunt 3 parti parca, sau ceva horror e serialul X-Files foarte fainwinking (fara vampiri) tongue

| madalina15 a răspuns:

Domnisoara Christina este cu strigoi si este romanesc

| MiissGreen a răspuns:

The vampire diaries(cel mai bun:X), Trueblood, apar putin vampiri si in Supernatural..., Buffy, Moonlight, Blade, Blood Ties