| Maj3stic a întrebat:

Ce sistem de boxe pentru calculator pot achizitiona cu un buget de 200 de lei ceva idei?

2 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Cam singurele demne de luat in consideratie, pentru a NU incepe cu un genius/Logitech 5.1 cu un sunet (sau mai bine spus zgomot) deformat si prost (sau deformat de prost), sunt Microlab B-70. Daca poti mari bugetul, incearca pana la un Microlab B-77. Ambele sunt excelente pentru muzica si filme (fara pretentii surround, desigur) intr-un buget restrans.

| Goggler77 a răspuns:

Un sistem Logitech