| anonim_4396 a întrebat:

Ce siteuri gen TPU mai stiti? in care intrebi si raspunzi, funda

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Nu ti-e de-ajuns TPU?

| hhhapciuuu a răspuns (pentru Pricked):

Nu, vreau sa am cont pe toate, si-s cam suparata de raspunsurile care le dati voi aici, asa ca... dar nu te priveste

| Pricked a răspuns (pentru hhhapciuuu):

Te anunt ca si tu faci parte din site-ul asta, asa ca include-te si pe tine in acest "voi"

| floryynnel a răspuns:

Adica tu mai vrei un site care sa fie mereu acolo pentru tine? simplu: pornhub laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Sunt destule. dar cred ca nu este voie sa se faca reclama la alte situri.

| neca a răspuns:

Yahoo answers dar trebuie sa stii engleza

| BreeTPU a răspuns:

Uite aici, ceva mai complex... http://www.bree.ro/intrebari.php sper sa iti placa

| PurpleBox192 a răspuns:

Uite aici: http://answers.yahoo.com/ - e in engleza :D

| hhhapciuuu a răspuns (pentru PurpleBox192):

Multumesc, stiu engleza, dar le vreau romanesti

| PurpleBox192 a răspuns (pentru hhhapciuuu):

TPU e romanesc si printre cele mai bune

| Unlucky a răspuns:

Yahoo answers