doiny
| doiny a întrebat:

Ce stiti despre legiunea straina (Franta)? as dori sa stiu daca aveti persoane plecate acolo si daca le e bine.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, varu meu este plecat in Legiune inca din 2002 parca. A supravietuit cu bine. A terminat contractul care il avea, dar a facut cursuri de pregatire pentru caporal si inca lucreaza acolo.Sa mai zic ca si-a gasit acolo si actuala nevasta?batting eyelashesDepinde acum de capacitatea de acomodare a fiecaruiahappy

7 răspunsuri:
| benito35 a răspuns:

Da am un cumnat. dar nu e pentru oricine.sa nu crezi ca e ca in romania unde mediocritatea se descurca foarte bine...deci nu e cu pile si bani.

| MihaiA a răspuns:

Http://www.legion-recrute.com/
Din cate am auzit, se intra greu, se iese greu si tin foarte mult la disciplina, e foarte dificil :(. In schimb e frumos, traiesti dupa un cod, porti o uniforma cu onoare, si vei impune respect. si nici ca bani nu e rau :P

| OzVrajitorul a răspuns:

Multi vorbesc putin au fost si mai putini vb despre experienta de acolo se spune ca "intrii mai usor in rai decat in legiune"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce te intereseaza asa de tare intra aicea pentru mai multe detalii e un id de meS. GH3TOU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domne, vreau sa plec an nov am vb cu unul de acoll fata an fata face 4 ani acol, mia zis ca nu recomanda la nimeni, e un om realizat, ce si cum nu stiu, dar presiunea psihica e mare q_pantera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e chiar iadul dar pe aproape. am fost acolo si plec iarasi.

| hugin a răspuns:

nu recomand nimanuisad