| ReadMe a întrebat:

Ce tableta sau ce tip de tableta imi recomandati pentru a desena in photoshop? photoshop merge pe orice tableta? si cu acel pix special cu care poti sa desenezi? funda

1 răspuns:
| Batalpor a răspuns:

Pe tableta nu exista photoshop (asa cred)
eu stiu ca exista doar pe calculator si daca vrei sa faci in photoshop ceva desene (nu design) ai nevoie de o tableta grafica,
daca vrei sa faci bannere avatare (pentru YouTube) nu e nevoie de o tableta grafica (aici daca vrei sa la faci cartoon, daca vrei sa le faci cartoon ai nevoie de tableta grafica)