| MadalinaaIoana a întrebat:

Ce telefon cu touchscreen REZISTENT, cu camera foto buna, internet si in care se poate baga card de memorie pana in 500 lei imi recomandati? Pls, cat mai multe raspunsuriii, dau si funda!

2 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

Alcatel One Touch 991
Eu l-am luat de la Orange si am dat 412 lei pe el. E un telefon bun, ecran mare, memorie buna. Are GPS, Wi-fi, camera de 5 mp, android, tot ce iti poti dori de la un telefon

| Mirzac_Eddy_1996 a răspuns:

Iti recomand un Galaxy Gio S5660 este foarte bun, iti spun deoarece il am si sunt foarte multumit de el.