| pensionar a întrebat:

Ce trebuie sa fac, adica cum sa procedez sa trimit un e-mail de pe pagina mea de yahoo mail catre o terta adresa de e-mail? multumesc!

Răspuns Câştigător
| chrystyna a răspuns:

Pai pe pagina yahoo mail, ai sus in stanga New. Dai click, iti apare new mail, dai click acolo si te pregatesti sa scrii.Ai trei casute de completat:To-destinatar(terta adresa de mail), Cc-adresa ta de mail, si subject-subiectul mail-ului. apoi scrii si dai send. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| chrystyna a răspuns:

Multumesc mult de fundita! E prima :d

| superpissy40 a răspuns:

Dai sus la New si trimiti.