| PeTrOn3lA a întrebat:

Cine are cont pe farmerama.va rog sa imi lasati numele voastre...am nevoie de 12 prieteni sa pot cultiva pe pasune ...ms anticipati kiss

Răspuns Câştigător
| emonika98 a răspuns:

Numele meu este : andreea915. Uite iti mai dau din prietenii mei: david.97, alexandrudoroghitoiu,daniel19, eu.33,danutapisulica,copilul.lego.Gata te rog imi dai funda?

3 răspunsuri:
| CookieșiParty a răspuns:

Al meu se numeste IuliaMilu.Sau IuliaMilu2002.

| Maitreiy_5018 a răspuns:

Numele meu este Maitreiy

| PeTrOn3lA explică:

"emonika98" si "Maitreiy " imi pare rau.dar voi aveti deja prea multi prieteni si eu nu pot sa ma alatursad si multumesc "emonika" pentru restul de nume. meriti funditakisskiss