| Reellex1 a întrebat:

Cine are scrieti-mi melodii de genul R&B, cine imi scrie cele mai multe piese ii dau fundita! Numai piese de a lui Akon sa numi scriti.

1 răspuns:
| Psycho a răspuns:

Haideti.haideti.scrieti repede repede.care scrie mai repede si mai multe, primeste fundita.si poate face ciorba din ea[asta ca sa nu zic ceva urat.ma abtin]
fiinto, cine vrea sa te ajute, o va face oricum.nu pentru fundita.crezi ca pe noi ne incalzeste cu ceva fundita aia tampita? daca vreau sau stiu sa-ti raspund la intrebare, o fac, fara sa am nevoie de vreo fundita.

in cazul de fata, nu te pot ajuta.pentru ca nu ascult asa ceva. dar renunta la faza cu fundita.pe bune. e enervanta.