| eduard10 a întrebat:

Cine credeti ca va lua BALONUL DE AUR 2013-2014. Eu cred ca cristiano ronaldo, zlatan ibrahimovic sau frank ribery. Messi nu a mers prea bine anul asta.

4 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Teoretic CR! dar cum platini este fancez si a ajutat nationala la ultimele 2 mondiale chiar si anul asta, posibil Ribery.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano Ronaldo

| ABogdan a răspuns:

Cristioano Ronaldo. El are cele mai multe sanse la Balonul de aur pentru ca spre deosebire de Messi / Ibrahimovic / Ribery joaca mai bine si asta o arata in fiecare meci.

| cezar11 a răspuns:

CR