| mysmile a întrebat:

Cine cunoaste un ghid de utilizare pentru Microsoft powerpoint 2010? urgent va rog:-s pentru ecdl

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Ai Help-ul de la powerpoint care te poate ajuta sau deschide un fisier nou si apoi ia fiecare tab in parte de la toate comenzile si vezi ce face, asa inveti cel mai bine. seamana mult cu word-ul numai ca aici textul se scrie in text-boxuri si se mai fac niste chestii artistice speciale gen filmulete la care adaugi muzica si poti face multe efecte cu literele.