| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa deblochez id messenger am uitat parola si am incercat toate variantele am asteptat si 72 ore nu stiu intrebarile secrete id meu actual este lilyana_0507 si cel blocat este liliana_0507 FUNDA

Răspuns Câştigător
| olivert1310 a răspuns:

Daca ai uitat parola, solutia ar fi sa dai click acolo la "forgoy password" si iti va trimite parola pe adresa de mail alternativa care ti-a cerut-o atunci cand ai creat ID-ul, daca nu ai folosit adresa alternativa alta varianta nu mai ai. Daca zici ca se poate sparge contul si etc etc, asta este destul de greu de realizat si nu stiu daca vei intalni pe cineva capabil de asa ceva, astfel de oameni se feresc sa recunoasca ca pot, daca pot sparge o parola de messinger, cu siguranta mai pot sparge si altceva big grin

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat