| ian a întrebat:

Cine stie cum pot descarca program pentru a face din poze video

2 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Proshow Gold e bun. Pui in el poze, efecte, muzica si daca selectezi ce trebuie, rezulta un fisier video.
Spor!

| funnymantm a răspuns:

Din poze video? cred ca vrei sa revulotionezi tehnologia foto... ma gandesc ca te referi la un fel de animatie asupra pozei... orice program de editare Video! are capacitatea asta. iti recomand: Sony vegas pro sau Ulead video studio. amandoua sunt extraordinare (sony nu merge pe vista)