| Tatyana94 a întrebat:

Cine stie cum scriu la messenger sa am numele de profil cu o inimioara? am mai vazut la altii dar nu stiu cum au facut si nici nu mi-au zis

2 răspunsuri:
| ICPreda a răspuns:

Salut! Deschizi un nou document Word si acolo te duci in meniul Insert - Symbol! Iti selectezi orice simbol vrei, inimioare, trefle, cubulete, note muzicale etc iar dupa aceea cu Copy - Paste iti modifici numele in profil. Sper ca ti-am putut fi de ajutor! O zi minunata iti doresc!

| LeonarddStylezz a răspuns:

UIte cum sa faci :
Intri unde iti schimbi numele si unde vrei sa atasezi inimioara tii apasat alt si apesi 3(dar 3-ul de la numpad). Daca nu merge intra pe google si cauta Special Alt Caracters.Sigur vei gasi cateva coduri care sa functioneze pentru. inima tongue.
PS:Unele coduri functoineaza numai pentru unele programe iar unele au coduri diferite fata de altele asa ca incearca multe SIGUR vei gasi unul.
◘(alt +8)
◙(alt+10)
¶(alt+20)
§(alt+21)
Ĺ(alt+145)
Ĺe inveti tu tongue. FUNDA?