| AnckPuff a întrebat:

Cine stie cum verific creditul la orange ca nu-mi merge si daca dau 333 imi vine alt ceva si cu *133# la fel cum pot face sa vad minutelecrying(crying

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De regulă 333 îți oferă informații despre cartelă.
http://www.orange.ro/asistenta/home
Pa, pa.

| furios4you a răspuns:

*100# si urmezi meniul

| Nymphetamine a răspuns:

Suna la *100# si vezi pe acolo trebuie sa fie "contul meu" si vezi cat credit ai.

| annkaa a răspuns:

CEau:*
astea sunt singurele metode prin care poti afla creditu...dar stai calma pentru ca si mie mi s-a intamplat sa nu imi apara uneori creditu, mai incearca mai tarziu:*bafta

| Ezyo a răspuns:

Pt credit *100#,aici urmezi pasii,*133#(aici primesti un mesaj in care iti apar minutele)

| eneandra77 a răspuns:

Buna! eu sun la 415 si *115#

| Merry3ux a răspuns:

Buna eu sunam la 415!