| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie la ce patinoar din iasi se poate lua lectii de patinaj artistic? va rog... vreau raspuns urgent

2 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

Din cate stiu eu, in romania cam greu se iau lectii de patinaj. Am auzit la tv, ca un copil olimpic si medaliat peste poate la patinaj, face antrenament si lectiile ii sunt oferite in Olanda si Germania, cica in Romania nu este posibil. Sper ca nu te'am dus in eroare cu raspunsul meu, o seara buna!

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

Este curs de initiere la patinaj la patinuarul Ice Mania din Bucium.