| Corleone123 a întrebat:

Cine stie niste situri cu telefoane ieftine? Telefoane ieftine si bune de asemenea nu contrafacute happy...si sa imi spuneti care e probabilitatea sa cumpar un telefon contrafacut de pe un site de telefoane? ex:alex-gsm.ro Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Catalin970 a răspuns:

Salut Cosmin.Incerc sa te ajut asa ca nu iti voi da nici un link, in schimb iti dau un sfat:nu cumpara telefoane de pe internet (doar daca poti avea acces la telefon...sa vezi pe ce vei da banii) pentru a nu lua o mare teapa.Multe marci de telefoane (exemplu Nokia) au fost copiate si date in vanzare la un pret de nimic.La unele telefoane nici meniul nu este la fel cu cel al originalului deci poate fi usor de recunoscut...sau pe camera scrie 2-3-5 megapixeli si iti face poze in VGA.Deci incearca sa te feresti de asa-numitele replici ale originalelor si informeaza-te bine inainte de a da banii pe ceva.