| Dannah a întrebat:

Cred ca ati auzit de celebrele stilouri de la Pilot care sterg numite „Frixion ball". Vreau sa-mi cumpar si eu unul, dar nu stiu cat costa... Imi puteti spune cam cat costa ( aprox.). A da, si am auzit ca au si rezerve.Este adevarat? Daca da, cam cat ar costa o rezerva din aia?

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Http://www.amazon.com/gp/product/B002B55YD0/ref=pd_lpo_k2_dp_sr_3? pf_rd_p=1278548962&pf_rd_s=lpo-top-stripe-1&pf_rd_t=201&pf_rd_i=B001GAOTLY&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=1KC7SXWR662CZQ0YDC9X
Poti eventual sa iei un set de vreo 12 bucati, te ajunge tot in jur de un dolar bucata. La noi nu ma indoiesc ca sint cel putin 15 RON unul...