| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a întrebat:

Credeti ca lady gaga ar fi barbat?

12 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Ei.pai daca ar fi...ar avea niste sani cam mari big grin trebuie sa recunosti laughing

| yumeee a răspuns:

Yes she has a ding-dong. rolling on the floor

| Libelle a răspuns:

Cred ca a innebunit lumea

| AlexandraFoo a răspuns:

Nu. Ce ti-a venit de zici asta?

| IusanLivia a răspuns:

laughing Asta e gluma zilei...laughing
Sigur ca nu e barbat...

| Psihologul a răspuns:

Nu. Totul a fost doar ca sa faca show happy Pe bune happy

| MelissaGreenEyes a răspuns:

Nu

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

Lady gaga nu este barbat, am citit intr-o revista ca "chestia" aia ce si-a pus-o ea acolo ar fi falsa numai ca sa iasa si ea mai mult in evidenta.

| Aly_7975 a răspuns:

In niciun caz :))) Mie mi se pare chiar frumoasa...doar ca e ea extravaganta ...asta-i farmecul ei;) Iata dovada :)))

http://www.youtube.com/watch?v=EYwrpLk2rPc&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=OC1duc72lJw

| Ðida a răspuns:

Nooo laughing
Desi multi spun ca ea era frumoasa nu e adevarat fiindca tot timpul s-a dat cu tooona de machiaj...eu am citit undeva ca la petreceri nu prea bea... dar infine :-P
Pa' pa kiss

| omuletz a răspuns:

Nu, normal ca nu e barbat. A fost spusa doar de rating, sa o mai bage lumea in seama si deastea.doar ca am auzit ca a decazut rau de tot, bea foarte des, e 75% din timp beata, droguri si deastea.pacat,era mult mai frumoasa inainte [de ex. in videoclipul "poker face" ] te pup. fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu