| antonia_2289 a întrebat:

Credeti ca o sa creasca mediile liceu anul asta avand in vedere ce note MARI s-au luat? anul asta 18 copii au terminat cu medie 10 iar anul trecut doar doi, iar anul trecut 2600 de copii au avut media peste 9 iar anul asta 3300? ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Darkmind a răspuns:

Este posibil eu unu anul trecut am dat la liceu si media de intrare era 8, 02 si am intret cu 7, 45. Daca nu sunt ocupate toate locurile pe profilul respectiv poti sa intri si cu media mai mica decat cea initiala.Bafta

| ella2o a răspuns:

Hm,nu neaparat. Intr-adevar mediile peste 9 au fost mai multe in acest an, dar uita-te putin si la faptul ca au fost medii foarte scazute, mai scazute decat in anul trecut, zic eu.Deci nu te ghida neaparat dupa ce ai scris mai sus. happy