| EllyCA a întrebat:

Credeti in fantome? ele exista? nu gasesc raspuns la aceste intrebari. unii spun ca exista altii spun ca nu. nu stiu ce sa mai cred!

13 răspunsuri:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Pai la fel o sa fie si aici. unii vor spune ca exista altii ca nu.
Eu spun ca nu exista pentru ca nu e firesc adica mie asa mi se pare.
Dar cand vad la televizor spun " nu e adevarat " dar eu cred. straight facelaughing
nici eu nu stiu ce sa cred laughingthinking

| claudiea79 a răspuns:

Nu cred in fantome.am avut un deces in familie in martie. pina acum nu am vazut nici o fantoma. fantomele apar doar la oamenii care sint rai sau au facut rau celui decedat daca exista fantome

| Alondrasarah a răspuns:

Nu trebuie sa crezi pe cineva.

mai intaI TRE SA CREZI in tinewinking

ce crezi tu e cel mai important pentru tine.

| larysa_4174 a răspuns:

Eu am avut o intamplare cam nasoala cand eram mica...vedeam o umbra neagra avea un fel de coarne si se apropia de mine...urllllaaammm.nu am m ai dormit in camera respectiva pana nu a citit o vreo 2 popi.a aruncat cu apa sfintita si mi au dat tot felul de lucruri sfintite. ceia ce am scris este adevarat 100%

| Michy_1562 a răspuns:

Draga te uiti la prea multe filme horror nu te mai uita pentru ca u ce vezi acolo crezi ca este adevarat desi nu este.Eu una imi plac foarte mult filmele horror iar, la unele chiar te speri. P.S. Nu crede ce iti zic toti prietenii tai ca vai ai auzit ca ala o fost bantuit de nu stiu cine nu crede nu are de ce sa-ti vie frica. Deci in final ele nu exista nu are de ce sa-ti fie frica. Bye Bye! xd

| DamonsGirl a răspuns:

Nu exista! laughing Chair daca la TV arata nu inseamna ca sunt! A fost o data la stiri cica"umbra lu Michael Jackson". laughing Dar nu`i adevarat!

| EllyCA explică:

Draga Michy sa stii ca nu ma uit la filme horror + ca nu m-am uitat niciodata! eu doar citesc povesti de groaza, doar atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista

| FanNane95 a răspuns:

Cand voi vedea o fantoma o sa iti zic dar pana atunci iti dau un singur raspuns nu exista fantome tongue

| Capsă a răspuns:

Eu iti spun da, nu din cauza emisiunilor sau a filmelor, eu spun da deoarece fantomele sunt un fel de spirite ratacite in lumea noastra... de exemplu in apartamentul meu locuiau inainte doi batrani {eu nu stiam cum arata} iar intr-o i-am vazut pe geamul camerei, m-am speriat si am fugit la bunici, cand mama s-a intors i-am povestit iar descrierea facuta de mine era exacta cu descrierea ei { adevarat 100% }, acum tu crezi ce vrei, dar eu asa zic ele exista desi unii nu cred asta

| adreeaaa a răspuns:

eu nu cred in fantome-ele nu exista. cei care cred in ei au prea multa imaginatie si nu stiu cum sa o foloseasca.asta este parearea mea

| Gabytsa96Girl a răspuns:

Nu exista fantome... sunt doar niste suflete care au ramas inca printre noi...

| andreutza_5188 a răspuns:

Eu cred ca exist niste entitati care nu isi gasesc locul si hoinaresc...se pot numi si fantome
cred ca dai de ele atunci cand sufletul lor nu e impacat sau nu a terminat ceva ce vroia sa termine cu tine in timpul vietii... sper ca te-am ajutattongue