| anonim_4396 a întrebat:

Cu 2 zile in urma(noaptea)am visat ca eram intr-o casa cu sine pe care mergeau scaune cu rotile.Eu mergeam pe ele si intram din camera in camera si odata am intrat intr-o camera unde era fata de care imi placea mie si cu prietenele ei, si s-a urcat cu mine pe scaun si statea sexy si imi atingea nasul si apoi s-a dat jos si s-a bagat napoi in camera aia. uitasem sa spun ca noi 2 nu aveam nici o relatie. Ce inseamna asta? Funda+voturi!

Răspuns Câştigător
| KenJi a răspuns:

Pai draga khameleon, daca o visezi e clar ca tie iti place de ea nu? Si cine stie poate asta e un semn si poate si ea te place.Incearca sa aflii de la prietenii vostrii comuni ce si cum, si daca stii ca tii la ea atunci incearca tongue. Multa bafta, si mai viseaza d'astea ca presupun ca ti-a placut laughing)))

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, daca ai vazut fata dezbracata, inseamna ceva necaz, scarba...ori poate te-ai culcut cu gandul la cineva...thinking

| LorenaBmw a răspuns:

Intrebarea mea este: Iti place de fata aia?happy
De obicei cand visezi cu o persoana care tie din nu stiu ce fapte/lucruri ti se pare atasata de tine, inseamna ca o/il placi.happy
I-ai id-ul de mess. si vorbeste cu ea in legatura cu visul tau, poate ai vreo sansa.happy
succesbatting eyelashes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Kenji da logic ca mi-a placut,@caramela nu ju era dezbracata era imbracata in tricou si blugi.