| stoica1 a întrebat:

Cu ce ajuta punctele la Oracolul TPU?

Răspuns Câştigător
| passarisMB a răspuns:

Oracolul TPU este un instrument care aduce distractia cu colegii de clasa si prietenii in mediul virtual. Poti raspunde in fiecare zi la o intrebarea postata pe site, descoperind ulterior cu care dintre prietenii te potrivesti cel mai bine. Pentru fiecare raspuns oferit, primesti 20 de puncte care se adauga punctajului tau total si te ajuta sa cresti in rank.

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Se adună la punctajul general!

evenso
| evenso a răspuns:

Punctele tale de la oracol ( 20 de puncte primesti la fiecare raspuns ) se vor adauga la punctele tale de la profil.

| kx123 a răspuns:

Te ajuta sa cresti in rank, cred. Eu am raspuns la toate intrebarile si am acumulat ceva puncte!