| TheExpert01 a întrebat:

Cu ce pot filma un video de pe boi(in joc) si sa-l pun pe youtube? dar nu cu camera web altceva si nici cu tel altcvv fundaaaaaaa

5 răspunsuri:
| TheExpert01 explică:

Sa vad cum merg dupa aia funda

| whiteviper98 a răspuns:

Salut! Downloadeaza programul Fraps, este freeware. Il instalezi si apesi F9 sau F12 ca sa filmezi in timpul joculuiwinking Dupa care iti faci cont pe YouTube (Daca nu ai) si dai Upload.happy De acolo te descurci. Funda?batting eyelashes

| theAlex a răspuns:

Cele mai bune programe de filmat sunt :Fraps si Screen Recorder... Funda? /vot?

| DeeaIst a răspuns:

Pentru a filma ceva eu folosesc Hypercam.Incearca-l:)

http://en.softonic.com/s/download-hypercam-2