| Anonim2938 a întrebat:

Cum adica buticul misterios la lady popular? imi explica si mie cineva? Dau funditee!

Răspuns Câştigător
| Frankenstein a răspuns:

Pai, trebuie sa dai click pe magazinul "buticul misterios" si acolo ai cateva cutii. Prima costa 100 de dolari, a 2-a costa 300, a 3-a 500 si ultima 10 diamante. Dai click pe care vrei si poti castiga diferite lucruri interesante, dar si bani, zile premium... In fiecare zi poti sa dai de 5 ori pe o cutie care costa dolari, iar la cea cu diamante de cate ori vrei. Funditabig grin?