| Loveisin a întrebat:

Cum aflu daca cineva mi-a dat : Folositor, inteligent, amuzant, stupid sau nefolositor!

mersi anticipat
P. S... Funda

Răspuns Câştigător
| emilia a răspuns:

Pai te uiti la toate raspunsurile tale si daca vei vedea, de ex. 2 puncte la nefolositor (mai jos de raspuns ) inseamna ca doua persoane au votat astfel.
Sper ca te-am ajutat *.
O zi buna!

1 răspuns:
| anad a răspuns:

Acceseaza intrebarile la care ai dat raspunsuri (de la raspunsurile mele din dreapta ) si sub ele apare daca ai primit sau nu voturi si de care. Daca banuiesti pe cineva ca ti-a dat voturi, poti vedea la profilul lui ce voturi a dat.