| vunk546 a întrebat:

Cum credeti face sa cumpar fotoaparatul "samusung digimax a402"?
si ati putea sa-mi spuneti cum fotografiaza acest fotoaparat(4mpx)?
fundita :XX?

2 răspunsuri:
| Nexusone a răspuns:

Buna.Nu ştiu ce să spun.Nu am acest aparat, dar spun o părere aşa, la prima vedere.Eu nu cred că ar merita, din simplul motiv că are doar 4mpx.Pentru că este o cameră foarte slabă, chiar şi unele telefoane au camera aşa.
Aceasta este doar o părere, nu înseamnă că e adevărat.Cum crezi tu.
Sper că te-am ajutat măcar puţin.
Ciao.