| Cornelcmn8 a întrebat:

Cum fac sa copii un bilet de avion care il am primit pe e-mail cu tot cu imaginile, scrisul colorat si necolorat si toate cele... si sa-l pun pe stick/cd?
Vreau sa precizez ca e-mailul nu are atasament (nu merge click dreapta+ save as) si se poate selecta scrisul de pe imaginile biletului.
Vreau alta solutie decat print screen la ecran +paste in paint.
Eu am incercat sa selectez tot continutul biletului, dar imi selecteaza doar scrisul, fara imagini, si am nevoie de imagini...
Dau FUNDa!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Scoate-l la imprimanta! dar asa cum nu vrei tu sa faci -->prin Paint! E cea mai simpla metoda aceea pe care refuzi sa o faci (print screen->paint->imprimanta sau usb stick)->si am uitat sa te mai intreb, Pentru ce iti trebuie? Daca trebuie sa pleci undeva cu acel bilet atunci nu iti trebuie!

| Cornelcmn8 explică:

Pai mi la trimis taikmiu din Italia prin email.ca biletul e cumparat de acolo.si pe 20 trebuie sa plec.si trebuie sa-mi scot biletul ca sa am cu ce sa ma duc la aeroporthee hee. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie dat save as ci dowload, in descarcari sau unde vrei si apoi il bagi pe stick, te duci la imprimanta si gata biletul.