| a1l3x a întrebat:

Cum fac sa se deschida mai repede pc-ul?

5 răspunsuri:
| sfechis a răspuns:

Daca ai mai multe procesoare, de exemplu daca ti dual core sau nu stiu are multe procesoare (ex al meu are 2)-> mergi la start->run->si scrii :,, msconfig" dai la boot ( windows 7 ) la timeout in loc de 30 scrii 3 dai la advance, bifezi number of processor si pui numarul maxim care il ai acolo. daca ai unu ..atunci in loc de 30 pui 3 si atata, ok, si restartwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il mai inchide happy, pe de alta parte cate secunde ii trebuie sa porneasca? Ce fel de sistem de operare ai, si ce configuratie a PC-ului ai ca sa te putem ajuta!

| Ideea a răspuns:

Nu ai cum. Trebuie doar sa inlocuiesti componente, fara sa inlocuiesti nu poti.

| didicriss a răspuns:

Nu ai ce sa facihappyfunda?

| Gammer23 a răspuns:

Buna ai putea descarca CCleaner De pe siteul http://www.piriform.com/ccleaner
E gratis si are suport de curatare pc inclusiv registri Uita-te la optiunea startup sterge tot de acolo Funda?