| 24monden a întrebat:

Cum fac si eu un scris in care sa nu am o imagine de fundal, sa ramana in poza decat scrisul. Nu-mi spuneti photoshop... funda garantat

1 răspuns:
| tycy a răspuns:

Paintlaughing ca sa faci asa ceva nu prea poti...adica nu stiu la ce vrei sa o folosesti.un fundal alb oricum o sa il ai.ce vrei tu se foloseste doar pentru pagini web.si da din pacate photoshop te poate ajuta cu asta.alte programe gen Corel-Draw sunt mai slabe in functii.