| Denisa60 a întrebat:

Cum imi poate citi cineva arhiva de pe Mess, daca e la distanta.Precizez ca m-am logat pe Pc`ul acela, se vede doar conversatiile de atunci?

Răspuns Câştigător
| LarriBia a răspuns:

Simplu. Intri in Program Files -Messenger-Profiles-cont -archive si poti citi de acolo, sper ca te-am ajutat happy

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Pai, prin 2 metode:
1. Pur si simplu, se uita la history de la mess la el, si are conversatia cu tine, si se vede tot.
2. Are id si parola ta, si poate intra pe contul tau, deci asa poate sa-ti vada si arhiva.

| ClaraB a răspuns:

Are parola ta si intra in mail, sub inbox, la conversations.

| toropeala a răspuns:

Din cate stiu poti sa vezi arhiva de pe messenger daca ai in messenger/profiles conversatiile arhivate si criptate, adica pe scurt poti sa le citesti de pe calculatorul de pe care s-a vorbit...