| dєαα16ƒυηку a întrebat:

Cum imi pot creea propriul blog? fUnDoI fUnDiTsA

Răspuns Câştigător
| Roxana_7837 a răspuns:

Foarte simplu :urmareste acest filmulet:
http://www.youtube.com/watch?v=pYbtcR07JYc

Apoi intra pe : www.webs.com completeaza datele ca sa te poti loga pe blogul tau, alege imaginea de fundal, da un titlu si gata. Funda? Pupici

5 răspunsuri:
| spaikizz a răspuns:

Buna! Intra pe blogspot si acolo urmezi pasi. E gratis si simplu.

Dar ai grija ce scrii ca a mai fost una pe aici cu un blog de tot...

| yrynica a răspuns:

Intra pe site-ul asta : http://lectiipc.tk/lectiipc/. Imi dai te rog funda?

| Chikarita a răspuns:

Pe wordpress sau blogspot, cauta pe google si te ajuta cu instructiunihappy

| Jeanny22 a răspuns:

Incearca pe blogspot.com. E destul de usor.
Pentru inceput trebuie sa-ti un cont google, o adresa de e-mail la fel ca si cea de pe yahoo, doar ca aceasta se va termina in @gmail.com.
Apoi, cu ajutorul adresei create, intri pe blogspot si poti incepe sa iti creezi propriul site. Vei primi de la echipa lor informatii care te vor ajuta pe parcurs.
Sper sa te descurci! Mult noroc!
Jeany22!