| OfficialFallingStar a întrebat:

Cum imi schimb numele sau poza pe TPU?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră la Editare profil și după ce ai făcut modificările dorite dai salvare profil.
Poza dacă este prea mare nu o să apară ca modificată, păstrându-se cea veche.
Schimbările făcute apar în câteva minute dacă nu sunt probleme.
Pa, pa.

| Jadis a răspuns:

Dai la editare profil. Acolo iti schimbi si poza si numele

| ahlrh a răspuns:

Ai in stanga un chenar cu un meniu.
Selectezi Editare profil (Click)
Iar de aici, trebuie sa-ti dai singura seama e foarte simplu.

(Nume public (username) star: (Schimbi numele de utilizator)
Sub Sex: ai alege fisier, de acolo iti bagi poza.

P. S: Schimbarea pozei si a numelui se va face greu pe paginile cu intrebari/raspunsuri si Pagina oficiala a profilului.
Dar schimbarile se vor face.

| Ana a răspuns:

Dai la Editare profil

| R9kitty a răspuns:

Bunahappy Pai acolo sub : Logat ca SweetGirl si o lista, in care trebuie sa dai pe Editare profil. De acolo poti schimba orice la contul tau. Sper ca te-am ajutat. Bye:*

| Kiyy a răspuns:

Te duci la editare profil happy
funda?

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Intri in stanga la editare profil iti schimbi numele
ca sa schmbi poza te duci jos la Editare imagine profil, dai click pe Alegeti fisierul, alegi poza care o vrei si dai ok.

funda? tongue

| Angel_5977 a răspuns:

Dai la editare profil

| Floriin7 a răspuns:

Dai acolo la editare profilhappy
Funda?smug

| aliyna a răspuns:

Buna, in partea stanga gasesti un chenar unde scrie Editare profil, intra acolo si poti sa schimbi si poza, dar si numele.

| OneLifeOneLove a răspuns:

Dai "editare profil" si poti schimba si numele si pozakiss
sper ca ti'am fost d ajutorwinking
funda?