| popmirgea1999 a întrebat:

Cum incarc un video pe youtube? am cont, nu ma intrebati de asta
va multumesc

2 răspunsuri:
| Trixy65 a răspuns:

Dai pe incarca (upload) sau pe tableta/telefon dai pe videoclip si dai optiuni si share si iti va aparea youtube, dai nume la video descriere etc. Funda?

| bossbossbig234 a răspuns:

Salut! Trebuie sa intri pe propriul tau canal de Youtube, si sa cauti Upload video sau Incarcare videoclip. Atunci intri pe pagina unde se afla videoclipul ( Existent in memoria calculatorului ) si pur si simplu il tragi in spatial liber sau dai copy paste! Craciun fericit! FUNDA TE ROG -happy