| anonim_4396 a întrebat:

Cum incarca fisiere (imagini, video, muzica. etc.)pe Trilulilu? aaa si inca ceva.Cine are cont si imi raspunde sa imi zica si ce nume are.

5 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Mă uimești. Nu ai vrea să îți scriu și parola? laughing
Poți să încarci pe trilulilu, doar dacă ai cont. Este simplu e creat un astfel de cont, deci, dă-i drumul.

| DarQueen a răspuns:

Ți se pare că cerșesc funde? Nu dragă, doar ți-am răspuns. Și, am cont, să știi, nu vorbesc din nori.
În fine, de ce ai mai pus întrebarea asta?

| CautNume a răspuns:

Sper ca nu vrei fundita! Cine nu are cont? Tu!happyhappylaughing

| CautNume a răspuns:

Pt ca u dai raspunsuri la intrebari si voiam sa vad daca raspunde cineva tot cu intrebaritongue

| CautNume a răspuns:

AAA...si nici nu ma mai intereseaza daca ai cont.nu vreau asa "prieteni" in lista de prieteni pe Trilulilu