| anonim_4396 a întrebat:

Cum instalez skinuri pentru Yahoo messenger 11? Dau funda!winking big grin

3 răspunsuri:
| daniEL88 a răspuns:

Iti recomand ceva care sigur te va suprinde si iti va placea. Intri pe adresa: http://www.deviantart.com/......34jz7l.rar Dezarhivezi pentru ca e arhivat, apoi instalezi Grey non aero (sa ai grija sa fie inchis messengerul cand instalezi). Eu il folosesc de cand o aparut YM11 si is multumit si nu am avut nici o problema. Dupa ce ai instalat intri in C:Program Files/ Yahoo messenger si stergi fisierul cu numele Ad Banner Remove. Dai un restart la calculator eventual si veide diferentele. Numai bine, daca ai intrebari, nelamuriri cauta-ma si iti raspund. bye bye!

| Stefanuccio a răspuns:

Eu nu reusesc

| Skizzo123 a răspuns:

Pai dai pe ele copy si le dai paste in C:/Program files/ yahoo/messenger/skins si gata.