| anonim_4396 a întrebat:

Cum poate cineva sa afle un numar de telefon al unei cartele a altei persoane? Varianta "de la altcineva" este din start exclusa, insa se pare ca este posibil. Daca are cineva vreo idee, astept raspuns. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Moora123 a răspuns:

Pai... depinde, sa o luam logic.

1) Abonament. Exista in registrul abonatilor, doar daca nu a cerut sa fie ascuns.

2) Gen Facebook. Multe persoane isi lasa numerele de telefon acolo.

Alta varianta nu stiu si nici nu-mi vine in minte. Ar mai fi pe WhatsUp dar ai nevoie de numarul de telefon pentru a adauga persoana. Mai este BlackBerry Messenger daca foloseste BB insa nu stiu daca este aratat si numarul.

1 răspuns:
| CISCO a răspuns:

Simplu cerei telefonul si spui ca ai o urgentza si suni de pe telefonul respectiv pe telefonul tau si gata ramane apel ratat in memoria telefonului tau simplu trebuie decat sa ai putin tupeu