| marius031 a întrebat:

Cum pot inregistra cu camtasia studio8 sa mi se auda si sunetul ce vorbesc eu, folosesc microfonul de la casti... am incercat dar nu se aude ce vorbesc... ma gandesc ca trebuie facut ceva.

1 răspuns:
| Paul1324 a răspuns:

Da, trebuie facut ceva. Ca sa poti inregistra cu Camtasia cu toate funciile ei trebuie cumparat programul sau sa inregistrezi in trial version, pentru un timp limitat. iti recomand sa filmezi cu widows build-in recorder: https://www.youtube.com/watch?v=OfPbr1mRDuo. P.S. nu ai nevoie de xbox. doar apaza WIN+G