| Shrek32154 a întrebat:

Cum pot micsora un videoclip? De exemplu videoclipul este de 2 minute si eu vreau sa-l fac de 1 minut deoarece nu imi place si cealalta parte. Cu ce program? fUNDA

Răspuns Câştigător
| D3letrix a răspuns:

Incearca cu Sony Vegas sau ceva mult mai usor Windows Movie Maker care ar trebui sa il ai deja din windows.Un search si poate il gasesti daca nu il poti downloda gratuit.

Cu Sony e mai greu.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MariuSSer a răspuns:

Încearcă VirtualDub, dacă suportă formatul codecul videoclipului tău îl poţi tăia sau reencoda la o calitate mai slabă.

| sweetistaaaa a răspuns:

Windows Movie Maker. Tai partea aceea.