| niitraam a întrebat:

Cum pot pune o fotografie pe Google?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu poti pune o fotografie pe google! :. google nu e un site normal! google i-a imagini de pe alte siteuri!
de ex, poti sa o uploadezi pe picasa care e partener google!
http://picasa.google.com/
si iti faci album!
.cu putin noroc poate o gasesti si pe google!

| Șosețică a răspuns:

Http://photobucket.com/ fa-ti cont aici...
Postezi imaginea acolo si ai sanse la numele pe care i l-ai pus sa o gasesti pe google :)

Sper ca te'am ajutat daca nu ai inteles da-mi un mesaj privat :D

| poisonivy a răspuns:

Mai intai trebuie sa o pui pe un site, dar sa obligi google-ul sa iti caute imaginea este imposibil. Singurul lucru care il poti face este sa pui anumite tag-uri la imaginile pe care vrei sa le adaugi. Sper ca te-am ajutat.