| Num3Ascuns a întrebat:

Cum pot sa fac ca pe Mozilla Firefox sa imi deschida google cand deschid o nou pagina? Adica, cand dau NEW TAb sa imi deschida Google-ul! Funda

4 răspunsuri:
| Alexitator a răspuns:

Nu l asculta sa stii

| SellyDemmzy a răspuns:

Pai daca ai Google Chrome sus chiar sub X e o unealta si scrie meniu google chrome dai pe ea si la optiuni [ al 5-lea buton de josin sus] si trebuie sa scrie pagina de pornire si bifezi la a doua si scrii : http://www.google.ro/ apoi iesi si intri din nou pe google chromee
Fundita? Mss :X:X:X

| Alexandru97 a răspuns:

Daca ai in lb romana dai la unelte-optiuni-general si ai acolo
daca ai in lb engleza dai la tools-options-general si ai acolo funda?

| Alexandru97 a răspuns:

Incearca astea si ai sa vezi ca merge