| boooooring a întrebat:

Cum pot sa imi aflu numarul de telefon daca nu am credit? (vodafone)

Răspuns Câştigător
| perla a răspuns:

Suni la 404 sau 414, si urmezi instructiunile robotului. Succes!

3 răspunsuri:
| Laly_4113 a răspuns:

Trebuie sa mai ai un telefon langa tine in momentul acela.Formezi *120# si alegi optiunea suna-ma dupa dai pe suna-ma national si introduci numarul de la celalalt telefon, nu al tau.Telefonul ala va primi mesaj cu NR... doreste sa il contactezi ceva de genu si pe telefonul ala scrie nr tau ca tu ai trimis mesajul e gratis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*#9999# apelare

Alte răspunsuri