| DaniCris a întrebat:

Cum pot sa imi schimb numele de facebook iar si sa il lasa asa definitiv? Pentru ca mi l-am schimbat deja de 4 ori in nume ciudate si acum vreau sa-l las definitiv dar nu mai merge. Aveti solutii va rog?

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a-ti schimba numele pe Facebook dai la ''account settings'' si intri in ''edit name'' si introduci acolo numele.

| pozeanimate a răspuns:

Schimbarea numelui pe facebook este limitat
daca ai depasit numarul de editare a numelui, nu mai poti adauga un nou nume

| Bumbu89 a răspuns:

Merge schimbat doar de 5 ori dupa numaipoti decat alege din cele pe care le-ai pus deja

| lilcide a răspuns:

Da-i la rotita aia de sus din dreapta de unde te desconnectezi de pe cont, alegi Account settings si ai primul de sus Name dai in dreapta Edit si iti alegi ce nume vrei tu...