| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi maresc rezistenta la alcool?

12 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Bea mult, manca chestii grase pentru a avea ficatul ce arde
"sticla sa fi fost de fier ce brand aveam"

nony
| nony a răspuns:

Eu daca beau o bere sunt frate cu cele mai frumoase culori tongue.
Habar nu am, dar mai bine iti maresti rezistenta la citit carti.winking

kratos
| kratos a răspuns:

De ce ai face asta?

| emima a răspuns:

Antreneazate in fiecare zi bea cat mai mult pe zi ce trece asa o sa te invetilaughingasta dauneaza sanatatii treaba ta

multa bafta...

| alexdop21 a răspuns:

Eu unu cred ca beau destul de mult, si prieteni mei spun la fel, dar nu te-as sfatuii sa faci si tu la fel, pentru ca unii asimileaza bautura, altii nu, si a doua zii iti e rau, te doare capul, versi intruna si tot asa! Cel mai bine replofileaza-te pe altceva!

| machupicchu a răspuns:

Imbecilitatea nu poate fi oprita, dar imbecilul poate fi ocolit.

| mircea a răspuns:

Sa stii ca daca nu bei de loc ai cea mai mare rezistenta la alcool.

| koxatu a răspuns:

thinking fa ca minelaughing eu nu am inceput cu bere sau altceva.jack.martini,absolutlaughing dar in cantitati ff mici, si extrem de rar doar la ocazii revelion sau majorat...tongue dupa bere nu bea nici odatabig grin ingrasa si se depune cea mai sanatoasa bautura e vinul rosu baut in cantitate de 50 mL nu dauneaza ajuta la metabolizare dar te sfatuiesc sa nu bei deloc e nesanatosbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Îmbată-te mai des!?!
Îţi distrugi sănătatea cu consumul execiv de alcool şi mai dă şi dependenţă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bea suc ca te imbeti mai repedehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai asta depinde de corpul fiecaruia.de ex eu nu rezist deloc la bere da inschimg la alea tarii o duc bine...am inceput cu mai putin si mai des si in prezent am ajuns sa beau mai mult si mai rar si e okhappy

| kathessa a răspuns:

Maninca inainte, nu bea repede, nu amesteca bauturile. Si, cel mai bine, nu bea!