| Andreea_8103 a întrebat:

Cum pot sa-mi pun recenzii pe pagina de facebook? ( dau fundita )

2 răspunsuri:
| guzanu92 a răspuns:

Intra pe pagina asta: http://www.facebook.com/......cation.php
Pune like si dupa uita-te sub fotografia de profil, ar trebui sa scrie in albastru "Adaugă la pagina mea". Alegi pagina si Voilà! ^^

| NoChanceForUs a răspuns:

Ai încercat la note? Știi tu,opțiunea aia de pe pagina ta, imediat sub „Photos"(mă gândeam să scriu pe românește, dar probabil că asta te încurca).