| cristina93 a întrebat:

Cum pot sa transfer credit de pe un numar pe alt numar...pe orange. In afara de varianta.*100# ma chinui de vreo jumatate de ora si tot imi da "respins de retea". Cum pot sa transfer altfel? Sau ce pot sa fac sa imi mearga sa transfer?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plecand de la ipoteza ca urmezi fara a gresi toate operatiile, ramane ca explicatie faptul ca nu indeplinesti toate conditiile care sa-ti dea dreptul de a efectua transferul de credit...; intra pe saitul Orange, fa-ti eventual un cont si dupa ce te lamuresti poti sa faci chiar online transferul, mult mai facil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar minute cum pot trasfera?

| AnonimA a răspuns:

Buna incearca *120#

| AnonimA a răspuns:

big grinsczzz am crezut ca esti p voda

| isabella_1263 a răspuns:

E reteaua ocupata...mai ai rabdare putin, isi va reveni